Diskusia

Denisa 04.09.2018, 17:58

Dalsia predvolebná kampan nas bude stat 117 milionov eur, tak sa zda..

Cakala som autobusy, ale Fico sa tentokrat zameral na obedy v školách, ktoré by mali byť zadarmo. Zadarmo to ale nebude pre danovych poplatnikov a statny rozpocet.  Navrh zakona oznamil (urcite zcela nahodne) na zaciatku skolskeho roka. 


"Obedy zadarmo v školách budú štát stáť ročne asi 117 miliónov eur. Povedal to na tlačovej besede predseda strany Smer Robert Fico s tým, že poslanci za Smer predložia do Národnej rady SR novelu zákona, aby deti, ktoré sú v poslednom ročníku materských škôl a žiaci základných škôl mali od začiatku budúceho roka obedy zadarmo."



Diskusia

  • 1.

    Denisa 04.09.2018, 17:59
  • 2.

    majo 04.09.2018, 18:49

    Prečo ti to vadí ? Veď všeličo je hradené zo štátneho rozpočtu.....aj cirkev . Okrem toho pekné sluby v predvolebnom či volebnom roku nie sú špecialita jednej strany, robia to úplne ale úplne všetky.....Takže dala si dobrý príklad nevyváženej informácie...spokojny.svg

    • 4.

      Denisa 04.09.2018, 18:55

      @majo

      aj cirkev mi vadi. 
      ak je nevyvazena, je nevyvazena. nebudem teraz pisat milion clankov iba rpeto, aby si mal pocit "vyvazenosti". 
      chcem sa venovat tomuto, preto je tema o tom.

      • 5.

        majo 04.09.2018, 19:01

        @Denisa

        Čomu sa chceš venovať ? Čo všetko sa financuje zo štátneho rozpočtu ? Alebo tomu že Fico je zlý, zlý a všetci ostatní politici sú dobrí ?smejo.svg

  • 3.

    Igelit 04.09.2018, 18:51

    Len nech dajú, aspoň by sa niečo vrátilo ľuďom. 

  • 6.

    Denisa 14.09.2018, 12:24

    K celému článku / komentáru nemám prístup, ale táto časť sa mi celkom páči. 
    "Vládna koalícia namiesto toho, aby prijímala systémové opatrenia umožňujúce zvýšenie platov, dôchodkov, kvality služieb a životnej úrovne, prijíma nekoncepčné rozhodnutia, ktoré sú však pre ňu marketingovo, ideologicky a mocensky výhodnejšie. Podobne ako v časoch komunistického režimu aj dnešné rozdávanie „zadarmo“ udržiava ľudí v závislosti od vládnej moci a zároveň im zatvára ústa a oči. Takáto politika a ekonomika je dlhodobo neudržateľná." 
    Zdroj