Diskusia

Denisa 28.08.2018, 10:06

Zmena designu diskuteri.sk

Niekedy buduci rok budem davat mierne prerabat design diskuterov. Tiez sa (aspon dufam) vylepsia aj nejake funkcie, pribudnu nove. 

Kedze je to proces dost zdlhavy, pripravujem k nemu podklady uz teraz.


Je nieco vyslovne na designe stranky, co sa vam nepaci a co by ste radi zmenili? 


Asi budem menit nejake farby, mozno nejake rozmery prvkov a pod. Na rozlozeni by sa vela menit nemalo. 


Ak mate nejake napady alebo poziadavky na zmenu designu stranky, tu je ten priestor, kde sa mozte vyjadrit. Este predtym, ako zadam nove instrukcie grafikovi.  :)


Nakolko by som bola rada, aby sme sa na diskuteroch citili dobre vsetci, nechcem o tom rozhodovat sama. 

Diskusia

  • 1.

    Arfaxad 28.08.2018, 11:23

    Väčšie písmo príspevkov.


    Zalamovanie textu nie uprostred, ale až na konci slova.


    Som za zobrazovanie obrázkov. EnaX na svojej stránke s tým nemá problém. (Podľa mňa vírus v obrázku nič nepoškodí, pokiaľ si obrázok nestiahneš do PC.)

  • 3.

    Igelit 28.08.2018, 15:51

    Kde je naša šachová partia? 

    • 4.

      Denisa 28.08.2018, 15:59

      @Igelit

      uz skoncila, dala som ti mat.  nezobrazilo sa ti to? 
      to bude nutne upravit.. 

    • 5.

      Denisa 28.08.2018, 15:59

      @Igelit

      ale ak chces odvetu, mozme zmurkajuci.svg

      • 8.

        Igelit 28.08.2018, 16:01

        @Denisa

        Jasné, že chcem. Veď ani neviem ako a prečo som prehral, možno ma klameš ROFL.svg 

        • 9.

          Denisa 28.08.2018, 16:21

          @Igelit

          presunula som sa s damou k tvojmu krlovi tak, ze damu mi kryl zaroven aj jazdec. vlastne si mi na ten mat nahral. ak by si pohol kralom do opacnej strany, nedala by som ho. (povodne som isla po tvojej dame, ale uz ked bola taka prilezitost ... :) 


          ak chces odvetu, vyzvi ma na hru. predtym som bola biela ja,  mala som vyhodu prveho tahu. teraz si to otocme  cool.svg


          • 10.

            Igelit 28.08.2018, 16:23

            @Denisa

            Jasné. No až keď to bude opravené. Daj potom vedieť zmurk.svg

            • 14.

              Denisa 28.08.2018, 16:42

              @Igelit

              neviem, ci to bude tak skoro opravene. nie som programator, preto neviem, aky zasah do kodu si to vyziada. ak to bude zlozitejsie, je dost mozne, ze ti to opat nandam az buduci rok vyplazeny-jazyk.svg

              • 15.

                Igelit 28.08.2018, 20:11

                @Denisa

                Do kelu, tak ťa pozvem... 


                • 16.

                  Igelit 28.08.2018, 20:13

                  @Igelit

                  Tak máš ďalšiu úlohu, nemám tam možnosť ťa pozvať do hry. Daj ty mne znova. 

                  • 17.

                    Denisa 28.08.2018, 21:30

                    @Igelit

                    pod do mojho profilu a tam klikni na tu sachovu figurku, pod ňou je napísané "Vyzvať" 


                    mala som aj v plane urobit seriu blogov o tom, ako sa maju diskuteri pouzivat, ale vobec na to nemam cas. moja chyba

                    • 18.

                      Igelit 28.08.2018, 21:33

                      @Denisa

                      ahááá! Mám to. Vďaka. Časom by som to objavil. :) Vysvietiť môt tip.

                      • 19.

                        Denisa 28.08.2018, 21:33

                        @Igelit

                        "Vysvietiť môt tip"


                        e?

                        • 21.

                          Nadja 28.08.2018, 21:51

                          @Denisa

                          Inak, igelit má zapísanú iba 1 výhru a 0 prehier...

                          • 23.

                            Denisa 28.08.2018, 21:53

                            @Nadja

                            ?? mozes mi poslat screenshot? mne sa to zobrazuje nasledovne:

                            Štatistiky ŠACH DENISA 0 výhier 1 prehry

                            • 25.

                              Denisa 28.08.2018, 21:56

                              @Denisa

                              ale upravim to, aby boli statistiky jasnejsie.  povodne som tam mala aj pismenko "s" ..  ako: 


                              16.08.2018 VYHRAL s Názovnicku Šach


                              teraz je tam len: 


                              16.08.2018 VYHRAL Názovnicku Šach


                              ------------- 

                              dala som sa presvedčiť, že to "s" je zbytočné.  Asi som mäkota.  :)  
                              opravíme to


                        • 29.

                          Igelit 28.08.2018, 22:04

                          @Denisa

                          myslel som nejako farebne zvyditelniť, nech to udrie do očí. 

                          • 30.

                            Denisa 28.08.2018, 22:06

                            @Igelit

                            porozmýšľam, ako to vylepšiť. farebne asi nie (aby to sedelo k ostatnému). ale možno sa pridá nejaké tlačidlo do sekcie HRY..   keď človek klikne na HRY, aby tam mal rovno aj možnosť vyzvať niekoho. 

        • 61.

          Denisa 29.08.2018, 01:04

          @Igelit

          Od teraz si uz mozes pozriet, ako sachova partia skoncila. Staci, ak si na nu kliknes vo svojom profile kliknes. (podstranka HRY, sekcia "Posledné hry") 

  • 11.

    Igelit 28.08.2018, 16:28

    A ešte mám jednu otázku "k téme"... Clear sem nechodí? Nebude? 

  • 20.

    Nadja 28.08.2018, 21:46

    Tak aj ja :) (pozdravujem cleara)
    A k veci: Viem, že je dnes strááášne moderné mať tmavosivé písmo na bledosivom a pod, alebo hnedé na béžovom a tak... jednoducho, najčitatelnejšie je to tak, ako to je v knihách, príslovečne čierne na bielom...

    • 22.

      Denisa 28.08.2018, 21:52

      @Nadja

      netaha to velmi oci? 

      teraz myslis ktore? lebo tmavosive pismo vo formularoch budem urcite menit, mne sa to tiez nepaci, vyzera to zle. No v povodnom grafickom navrhu som si to nevsimla.  

      Pismo v diskusiách a komentároch pod diskusiami je farebne OK?

      • 24.

        Nadja 28.08.2018, 21:56

        @Denisa

        No, ja preferujem funkčnosť. písmo v rámci možností čo najtmavšie. Formuláre sú účelové a nimi sa človek moc ne zapodieva :) No a to delenie slov by nemal byť problém jednoducho vyriešiť, si myslím...

    • 27.

      Denisa 28.08.2018, 21:58

      @Nadja

      .. a tiez dakuje