Diskusia

Denisa 17.08.2018, 15:31

Prijali by ste, ak by boli usporadúvané blogerské a fotografické súťaže?

Ak sa to tu rozbehne a zavíta sem viac ľudí, uvažovala som aj nad tým, žeby možno nebolo zlé občas usporiadať nejakú tú blogerskú alebo fotografickú súťaž.


Nesúťažilo by sa o veľké ceny. Možno tak nejaké lístky do kina alebo knihu.. Iba neviem, či by sa mi vôbec oplatilo do toho púšťať, či by sa vôbec niekto zapojil, heh.


Čo myslíte, je to blbosť?


Diskusia

  • 1.

    EnaXnaY 17.08.2018, 16:10

    Ja sa do súťaží moc nezapájam tak neviem ;)

    A fotografickú súťaž by určite vyhral Milaníčko alebo Osvietený ;)

    Ak tu prídu ;)

  • 4.

    Igelit 18.08.2018, 10:57

    Súťaž je súťažou len vtedy, ak sú stanovené rovnaké podmienky pre každého účastníka. 

    Pri fotografovaní majú poniektorí drahé mašiny, ktoré významne napomáhajú ku kvalite snímku napríklad. 

    No netreba zabúdať ani na rozdielne výšky intelektu, nadania v konkrétnych činnostiach, dokonca momentálnu náladu, čiže podľa mňa súťaž nieje nikdy férová a preto sa nezúčastňujem, nepotrebujem to a ani nepodporujem myšlienku súťaživosti. 

    Kto potrebuje súťažiť? Čo je vnútorný podnet? Nech si odpovie každý sám. 

    Uprednostňujem jednoducho činnosť, porovnávať môže každý osobne. 



    • 5.

      Denisa 18.08.2018, 21:34

      @Igelit

      pri blogerskych sutaziach je potrebna jedina masina, a tu ma vcsina ludi v lebke... ale samozrejme, nie kazdeho bavi sutazit, nie kazdeho bavi pisat alebo fotit. preto by som do toho ani nesla, ak by sa to tu nerozbehlo a bolo tu malicko ludi (alebo ziadni, heh)