Diskusia

Igelit 06.10.2018, 11:43

SaS a Kuciak

Takže hlavným podozrivým z objednávky vraždy Kuciaka (a jeho priateľky) je Marián Kočner, ktorý bol na základe mnohých dôkazov (audio a video nahrávky) naviazaný na Richadra Sulíka a SaS.

Vyzerá to stále viac tak, že opozícia si vystrúhala kauzu, s ktorou chceli zvrhnút vládu...

Ešte si počkáme na dohru, ale už teraz je jasné, ze opozícia si na tejto vlastnoručne vyrobenej kauze vylámala zuby a naopak SMERu, na ktorý poukazovala ako na páchateľa naháňa hlasy.

A zase boli k realite najbližšie "konšpirátori"......

Toto je ten ideál? Toto je to, od čoho sme nič lepšie nevymysleli? Keď sa nechávajú vraždiť mladí ľudia, aby sa tak navodilo citové vydieranie spoločnosti za účelom pokútneho získania moci?!?!

Toto sú tí "demokrati"?!....

Som zvedavý, dokedy sa ešte udrží tento ohavný režim čírej amorálnosti.

Diskusia

 • 1.

  Edo 06.10.2018, 19:44

  S tou nahrávkou , ktorá mala kompromitovať Sulíka to bolo šikovné divadlo na objednávku .

  Kočner a smeráci boli vždy nerozlučná partia .


  Kočner sa chvastal, s ktorými politikmi si tyká. Teraz od neho dávajú ruky preč


  Robert Fico, Juraj Droba, Robert Kaliňák, Václav Mika či Monika Beňová. Pozrite si mená tých, s ktorými mal Kočner v minulosti niečo spoločné. 


  https://www.aktuality.sk/clanok/629074/kocner-sa-chvastal-s-ktorymi-politikmi-si-tyka-teraz-od-neho-davaju-ruky-prec/

  • 8.

   Igelit 07.10.2018, 09:09

   @Edo

   Kto videl to video, ten by s tebou najskôr nesúhlasil.. Chlapci tam vyzerajú tak, že spolu laškujú už dlhé roky. 

   Nie SMER, ale samotný Kočner bol evidentne taký prešpekulovaný, že si pripravil na každého niečo. 

   Politika v kapitalizme je číro vec korupcie.. "lobizmus je súčasťou kapitalizmu" Juncker - predseda európskej komisie...............  • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

  • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

 • 4.

  Edo 06.10.2018, 21:34

  Uplne bežne glorifikuješ komunizmus čo je mimochodom protizákonné že si volič ľsns píšeš s pravideľnosťou tiež .

  Vláda nepadla ???

  Nuž zapamätaj si jednu vec nech budeš mudrejší .

  S premierom vždy padá celá vláda . Nič iné možné nie je . Nový premier vyberá kandidátov na  novú vládu , ktorú následne vymenuje prezident .


  Premier skončil a položil vladu pre toto :


  Podnikateľ v energetike

  V roku 2009 sa na verejnosti objavila informácia, že neznámy taliansky podnikateľ Antonino Vadala plánuje v priemyselnom parku v Lučenci postaviť dve fabriky za takmer 70 miliónov eur.

  Hoci z projektu nakoniec zišlo, z Vadalu sa stal „podnikateľ v energetike“. Tak ho aspoň poznal bývalý minister hospodárstva Pavol Rusko, dnes obvinený z objednávky vraždy.

  Na Vadalu si paradoxne spomenul cez hlavnú štátnu radkyňu Máriu Troškovú, ktorá úzko spolupracuje s premiérom Robertom Ficom.

  „Kedysi u nás istý čas, asi tri mesiace, robila. Bolo to už pomerne dávno, zhruba pred štyrmi rokmi. Potom sa však zoznámila s jedným podnikateľom talianskeho pôvodu, ktorý sa okrem iného venoval slnečným elektrárňam, a prešla k nemu,“ povedal vtedy Rusko.

  To, že jej kariéra pokračovala k Ficovi na Úrad vlády, ho veľmi neprekvapilo: „No tak ja som myslel, že pôjde pomalšie, ale v zásade ma to neprekvapilo, lebo veľmi rýchlo pochopila, ako v živote postupovať.“


  Trošková a Jasaň

  V auguste 2011 založil Vadala s Máriou Troškovou spoločnosť GIA MANAGEMENT. Z nej Trošková asi po roku odišla a neskôr sa stala asistentkou poslanca Smeru Viliama Jasaňa.

  Jasaň médiám nechcel povedať, kde našiel ženu známu skôr ako modelku, ktorá bola aj vo finále Miss Universe 2007. Povedal len, že mu ju odporučil kamarát.

  „Odišla asistentka, ktorú som mal, a jeden priateľ mi odporučil túto ženu,“ tvrdil pre Nový Čas. Či bol tým priateľom Antonino Vadala, odmietol povedať.

  Od Jasaňa však Trošková zamierila ani nie po roku (v marci 2015) k Ficovi na úrad vlády. O rok neskôr sa za ňou sťahoval aj Jasaň.

  Premiér ho vymenoval za riaditeľa kancelárie a tajomníka Bezpečnostnej rady štátu. Jasaň dostal aj bezpečnostnú previerku najvyššieho stupňa. Ako tajomník rady sa zodpovedá priamo Ficovi.

  Jasaň chodí na rokovania bezpečnostnej rady, vypracúva súhrnné stanoviská pre Fica, zabezpečuje dokumentáciu činnosti rady.

  Má teda prístup ku všetkým dokumentom a informáciám rady, ktorej úlohou je zabezpečiť funkčnosť bezpečnostného systému krajiny a v čase vojny preberá právomoci vlády.

  Jasaň má napriek tomu preukázateľné väzby na človeka, ktorý spolupracoval priamo s talianskou mafiou.

  Vzťahy medzi Jasaňom a Vadalom sa dajú preukázať najmä v biznise. Politik Smeru v minulosti vlastnil súkromnú bezpečnostnú firmu Prodest.

  Nedávno ju prebral práve Vadala s kolegami. Okrem toho má Jasaňov syn Slavomír s Talianmi spoločnú firmu AVJ Real.

  Keď skončila nedávno jedna z Vadalových firiem v konkurze, vyšlo najavo, že Vadala má pohľadávky aj voči súkromnej bezpečnostnej službe, v ktorej v minulosti pôsobil ako spolumajiteľ Jasaň aj jeho syn Slavomír.

  To znamená, že dvaja ľudia z okruhu človeka, ktorý prišiel na Slovensko ako človek obvinený v mafiánskom prípade v Taliansku, majú denný prístup k premiérovi krajiny – vybral si ich Robert Fico osobne.

  • 5.

   Igelit 06.10.2018, 22:52

   @Edo

   Áno, vyznávam komunizmus. Nepopieram však zločiny komunistov. 

   Tak isto, ako vyznávam demokraciu a odsudzujem mnohých akože demokratov. 


   Vláda nepadla. Fico vedie naďalej SMER a SMER je primárnou vládnou stranou. 


 • 6.

  Edo 07.10.2018, 07:22

  No vidíš to vyznávaš komunizmus ale volíš nacistov z ľsns čiže ultra pravicu .

  Ty si proste demokrat na priamo ako Mudrb Lipták skorumpovaný lekár .

  • 7.

   Igelit 07.10.2018, 09:02

   @Edo

   Áno a opakujem, že ĽSNS volím primárne z toho dôvodu, že majú záujem zaviesť prvky priamej demokracie. 

 • 9.

  Edo 09.10.2018, 00:26

  fred tak daj sem tie prvky čo zavedú ROFL.svg