Diskusia

Admin 13.08.2018, 02:58

Vitajte na www.diskuteri.sk !

Vitajte na www.diskuteri.sk !

 

Síce s miernym meškaním, ale predsa. Dnešným dňom je oficiálne spustená možnosť registrovať sa pre všetkých užívateľov. Obsah, ktorý sem pridáte, už nebude vymazaný, účty, ktoré si založíte, vám už ostanú. Na stránke budú síce stále prebiehať drobné zmeny a vylepšenia (ešte nie je úplne kompletná), nebude ju však nutné úplne resetovať ako tomu bolo doteraz.


Tým, že ešte len začíname, bude nutné poopravovať niektoré vyskytujúce sa chybičky. Ak natrafíte na niečo, čo na Diskutéroch nefunguje, alebo čo by si zaslúžilo vylepšiť, obmeniť, zefektívniť, kľudne to píšte sem, do komentárov.  Oceňujem každý nápad alebo konštruktívnu kritiku. Pomalými krôčikmi sa snáď prepracujeme k fóru, ktoré bude užívateľsky príjemné, funkčné a bez väčších chýb 😊

 


Aby sme sa tu všetci cítili príjemne a nie atakovaní, bola by som rada, ak by sme sa všetci snažili dodržiavať zásady slušného správania a diskutovania.


Kompletné Podmienky používania www.diskuteri.sk nájdete na podstránke „pravidlá“ v sekcii „Na stiahnutie“.



Dúfam, že sa vám tu bude páčiť. Želám veľa zábavy.  

spokojny.svg

Diskusia

  • 1.

    Denisa 13.08.2018, 04:14

    UPOZORNENIE


    Obsah Diskutérov bol včera úplne zmazaný. Boli vymazané všetky fotografie, blogy, diskusné témy a podobne, vrátane účtov. 

    Kým nebude vložený na stránku nový obsah, nové témy, blogy, fotografie, atď...  niektoré podstránky / sekcie sa nemusia zobraziť správne. Zobrazí sa vám iba chyba 404. 

    Kým nebude napríklad do diskusnej kategórie veda a technika pridaná prvá diskusia, stránka bude zobrazovať túto chybu. 


  • 2.

    Denisa 13.08.2018, 11:39

    UPOZORNENIE č. 2  

    Blogy a diskusie majú obmedzený počet znakov. Všimla som si, že tento počet znakov je dosť malý a ani počítadlo akosi nefunguje, Počet znakov na 1 tému / blog určite v čo najbližšej dobe zväčšíme. Zatiaľ prosím o strpenie. 

    neisty.svg

  • 3.

    Denisa 15.08.2018, 14:12

    UPOZORNENIE č. 3. 


    Vykonané opravy: 


    1. Bol navýšený počet znakov, ktoré môžte pridať do blogu, alebo ak zakladáte diskusiu.  Blog, diskusia = 20 000  znakov. 

    2. Užívateľ nie je automaticky odhlasovaný po 15 min., odhlásenie je nastavené tak, že užívateľa odhlási vtedy, ak zatvorí prehliadač

    3.  Doteraz sa nezobrazovali stránky s diskusnou kategóriou, ani keď v nich už bola téma. Odteraz sa po kliknutí na ľubovoľnú kategóriu už stránka zobrazuje, ak má min. 1 vloženú diskusnú tému v kategórií. (Ak nemá žiadnu, zobrazí sa Error 404)

    4. Zmenšili sa rozmery jednotlivých reakcií na hlavnej stránke v sekcii "Reagovali na mňa". Už sa nezobrazuje celá reakcia, iba náhľad.


    Najbližšie opravy


    1. Poradie príspevkov na hlavnej stránke sa upraví, teraz je akosi porozhádzané

    2. Pridanie dátumu narodenia a pohlavia nebude povinné (možnosť vyprať si pri registrácií alebo v nastaveniach aj kolónku "Nechcem uviesť")

    3. Oprava zobrazenia stránky v mobile


    Ďalšie opravy (trochu neskôr)


    1. Pridá sa počítadlo znakov, aby človek vedel, koľko mu chýba do konca
    2. Opraví sa tlačidlo, ktorým sa vyzve užívateľ na hru - šach

    3. Opraví sa upozorňovanie na prijaté súkromné správy (teraz nie je vidieť,  keď príde súkromná správa)




  • 4.

    Arfaxad 15.08.2018, 19:11

    "Kompletné Podmienky používania www.diskuteri.sk "


    Som rád, že tu existujú tieto podmienky. Aspoň budú odfiltrovaní provokatéri a nečestní diskutujúci, ktorým ide len o zosmiešňovanie názorov, zosmiešňovanie náboženského presvedčenia a podobne. Ľudia, s ktorými sa nedá diskutovať, nedávajú relevantné odpovede - jednoducho ich úmysel je všetko možné iné, len nie diskutovať.

    • 5.

      Denisa 15.08.2018, 19:17

      @Arfaxad

      ide mi predovsetkym o zabranenie extremom. cestnost diskutujucich skumat nebudem :), skor budem eliminovat ludi typu nemenovany profesor bez titulu.