Kulhánek vie excelentne vysvetľovať, preto to sem dávam. Vyšlo tento rok. V minulosti už nahral prednášky "Fyzika 2". Ale ten, kto nemal zmáknuté toto, je mu to na nič.
Blog
Diskusia
-
-
Ako sa dá zmeniť pohlavie v nastaveniach? Lebo som zadal MUŽ, a stále vypíše, že NECHCEM UVIESŤ.
-
-
Je možné, že majiteľ fóra je člen hnutia LGBTI, a preto je citlivý na muž a žena.
-
-
Áno, chybne to nastavil. Neviem však pochopiť, prečo sa na Teba neobráti. Veď ty by si mu tú chybu opravil.
-
Majiteľom je luxka btw ;)
JA už veľmi nechcem pre cudzích robiť ;)
Len rozširovať svoje impérium www.dzio.sk ;)
-
Prosím, píšte, vytvárajte príspevky, lebo keď vidím, že nikto neprispel, tak ma to nebaví.
-
Veď ono je to v podstate jedno, že sa nedá nastaviť pohlavie. Hlavne, že sa dajú vkladať príspevky.
-
Jasné, že je to jedno. Píšem tak, že by bolo lepšie, keby taká chyba v programe nebola.
-
Tento kurz fyziky je skutočne geniálny základ poznávania nášho sveta takého, aký je. Prajem každému človeku na svete, aby si to osvojil a pochopil. Študujte to. Ak ste niečomu neporozumeli, snáď pomôže Marek Valášek,
s jeho rovnako geniálnymi výkladmi matematiky, kde všetko vysvetlí za pár minút tak, že poslucháč všetkému porozumie. Základom je však fyzika - a v nej je profesor Peter Kulhánek jednoducho excelentný. Pracujte na svojom zdokonaľovaní. Študujte fyziku a jej príslušné obory celý život. Tieto kurzy sú len odrazový mostík. (...ešte musíte ale zvládnuť aj fyziku 2...). Ak zvládnete obidva tieto kurzy, otvoril sa vám svet veľkých ľudí, ktorí hýbu svetom.
-
Je krásne chodiť do prírody, ale zároveň veľmi smutné, keď človek nevie, ako funguje. Tieto kurzy vám prezradia, ako funguje príroda. Ako jej porozumieť v tej najzákladnejšej podstate. Vyšší level od toho je biológia. Biológia je však už súbor programov, z ktorých väčšine ešte poriadne nerozumieme. Napr ako presne fungujú proteíny. ....Vieme zhotoviť elektronický oscilátor, zosilňovač, klopný obvod, etc... a teda aj pochopiť, ako presne fungujú. Pochopiť však takto ako pracujú jednotlivé proteíny však stále nevieme.