Diskusia

Kmnc12 24.08.2018, 13:36

Útulky potrebujú dobrých ľudí...

Keďže rada pomáham druhým a milujem zvieratá, raz za čas zavítam aj do neďalekého útulku, kde vypomáha jedna moja známa. Vždy jej rada pomôžem, ako len viem a tie zvieratká sú jednoduché také skvelé a plné lásky, že sa Vám žiada pomôcť im ako najviac to ide. Niekedy donesiem balenie granúl alebo rôzne pamlsky, ktoré týchto maznáčikov potešia a to je radosti ešte oveľa viac!

Pri dnešnej návšteve tohto útulku ma však niečo veľmi zaujalo a potešilo. Priam ma to až zahrialo pri srdci. Práve som pomáhala pri čistení klietok a ohrád psíkov, keď pred bránou do útulku zastalo veľké biele auto. Vystúpil z neho mladý pár a auto bolo priam preplnené vecami a jedlom pre zvieratká v útulku. Musela som im ísť pomôcť, pretože by to sami určite nezvládli vybaliť a vždy ma teší, keď vidím iných pomáhať tam, kde to je potrebné.

Po tom ako títo ľudia vyložili posledné veci z auta a pozdravili každého chlpáča v útulku, naštartovali auto a odišli. A ja ako veľmi zvedavý človek som hneď bežala za známou a vypytovala sa, kto to bol. Známa mi povedala, že je to mladý pár, ktorý do útulku zavíta niekoľkokrát do mesiaca a vždy donesie kopec potrieb pre útulok. Taktiež mu pomáhajú aj po finančnej stránke. A tomu som sa naozaj poriadne začudovala. Dnes sa len tak nevidí, aby niekto sám od seba pomáhal iným až v takomto rozsahu a nesmierne ma to potešilo. Rada vidím takto odhodlaných ľudí, ktorí sa snažia pridať ruku k dielu.

Diskusia