Diskusia

majo 17.10.2018, 18:06

Slovenky a antikoncepcia

Slovenky vraj z roka na rok berú menej antikoncepcie.....čo tým sledujete  ??????

Diskusia

  • 1.

    Edo 17.10.2018, 22:33

    Čo je to vraj ?

    Žena ktorá nechce otehotnieť má X spôsobov ako neotehotnieť .

    Žena , ktorá chce otehotnieť antiku neberie . 

    Prečo by mali niečo sledovať ? Alebo ja by som mal niečo sledovať tou klebetou či čo ?

  • 2.

    Igelit 18.10.2018, 06:23

    Možno si konečne vstupujú do svedomia. 

    Antikoncepcia devastuje zdravie aj psychiku. Žene môže antikoncepcia aj úplne zmeniť povahu. 

    Veď na čo to je? Aby mohol chlap trtkať, kedy sa jemu zachce? To je také barbarské, také úboho plytké. Zo sexu si robia zmysel života iba duchovne prázdni ľudia... Tlieskam týmto ženám spokojny.svg

  • 3.

    Nadja 18.10.2018, 08:40

    Je to zaujímavé, lebo

    Počet žien užívajúcich antikoncepciu klesá

    Počet interrupcií klesá

    Počet pôrodov nestúpa


    Čo z toho vyplýva?

    • 4.

      majo 18.10.2018, 11:35

      @Nadja

      Z toho vyplýva že prešli na záhoráckú antikoncepciu- Neondzit......spokojny.svg, ktorá má vedľajšie účinky ale len na mužov.......vyplazeny-jazyk.svg

      • 6.

        Nadja 18.10.2018, 19:56

        @majo

        To z toho nevyplýva, lebo neondziť môžu rovnako muži... smejo.svg

        • 8.

          majo 19.10.2018, 05:48

          @Nadja

          Ibaže na mužov má neondzit strašné vedľajšie účinky.....cool.svg

          Ak mám chvílu byť vážny, tak zrejme na tvojej reakcii o neplodnosti je niečo. Týka sa to rovnako mužov aj žien.....zrejme nás má už príroda dosť.......spokojny.svg

          • 10.

            Nadja 19.10.2018, 14:57

            @majo

            Majko, nebuď sentimentálny, prírode sme úplne fuk :)

            Ako by si vysvetlil, že v chudobných krajinách, ktoré majú pôrodnosť najvyššiu, prírode sa to páči a neplodnosťou ich netrestá? :)

            • 14.

              majo 21.10.2018, 17:00

              @Nadja

              V tom nebol sentiment, ja nie som pobožný a preto prírodu chápem úplne realisticky, nejaká tu vždy bola aj bude aj bez ľudí.....Pôrodnosť u chudobných viem vysvetliť tým, že nerozmýšľajú o budúcnosti a zebezpečení rodiny a hlavne súložia v podstatne mladšom veku ako iní a vtedy je plodnosť oveľa vyššia a časom sa znižuje. Príroda ich trestá inak, prírodnými živlami a najmä chorobami a teda nižším vekom dožitia......zmurk.svg

    • 5.

      Edo 18.10.2018, 19:42

      @Nadja

      Presne to čo si Naďka napísala . Vôbec nič .

      Naviac detí sa narodí  vždy do chudoby tak to vždy bolo a je doteraz všade na svete .

      Antikoncepcia sa používa dlhé roky . Je jej veľa druhov .

  • 9.

    Edo 19.10.2018, 09:07

    Fakrtom je že panny už dnes nerodia . Respektíve malokedy .

  • 12.

    Edo 19.10.2018, 15:02

    Krišna sa narodil z panny tak ako horus atd. Vela bohov 

    • 13.

      Nadja 19.10.2018, 15:15

      @Edo

      Tak to vyzerá na jednu rodiacu pannu raz za 3000 rokov, to je fakt dosť málo...