Diskusia

Igelit 03.09.2018, 15:23

Oni nešíria hoax

Denník N sa ospravedlňuje za šírenie falosňej správy o Kotlebovej ĽSNS


A pri tom som toto počul a čital toľko krát, ako argument, že "lebo veď Kotleba kradne a stavia si za to vilu".. 

A tak to je vážení, klamú a zavádzajú aj hlavnoprúdové média a to nebezpečne pre celú spoločnosť. Pri tom majú tu drzosť vyhlasovať samých seba za tých jediných správnych a ešte aj apelovať za to, aby sa tí druhí zakázali.


A keď sme už pri tom, uvedomujú si ľudkovia, že čo drísta kapitán generátor náhodných slov Danko o zrušení politickej strany ĽSNS, môže na slovensku vyvolať občiansku vojnu? 

Pretože by to bol akt diktátorského režimu, priame porušenie práv a slobôd občanov. Podobne ako na Ukrajine, keď nelegálne zvrhli legitímne zvolenú vládu, čo druhá strana jednoducho nenechala tak? 


Nuž to ja len tak, ako pozorovateľ.. a to, ako sa s ľuďmi tí páni feudáli pohrávajú. 

Diskusia

  • 1.

    Denisa 03.09.2018, 21:20

    Asi prehrali sud a museli sa ospravedlnit. Zaujimave by bolo precitat si rozsudok a odovodnenie.. 



    • 2.

      Igelit 03.09.2018, 21:56

      @Denisa

      Odôvodnenie môže byť hádam len to, že si jednoducho domýšlali. A to ospravedlnenie  je z februára. Do dnes deň si pri tom kopec ľudí myslí, ze Kotleba kradol a staval vilu pre seba.- 

      To absolútne nieje fér,čo s ľudmi robia médiá, aj preto som proti súkromnému majetku. 


      • 3.

        Denisa 03.09.2018, 22:27

        @Igelit

        ja to beriem aj z toho pohladu, ze ak mas nejaku firmu (napr. noviny), kde zamestnavas kopec ludi (reporterov), obcas sa moze stat, ze nejaky tvoj zamestnanec urobi preslap (napr. nedodrzi pravcovny postup, pracu si zjednodusi a neoveri zdroje), za ktory potom ty, ako firma, nesies zodpovednost. 

        nemalo by sa to stavat, ale ustriehnut mnoho ludi nie je vobec jednoduche. 

  • 4.

    Edo 11.09.2018, 16:57

    Dňa 21. novembra 2017 sme v Newsfiltri uviedli, že Marian Kotleba obýva dom, ktorý kúpila jeho strana za peniaze, ktoré dostala od štátu za voľby. Táto informácia je nepravdivá, za jej uverejnenie sa ospravedlňujeme.


    Ano etika žurnalistu je veľmi dôležitá .


    Naozaj Kotleba ešte neobýva dom ktorý si ľsns kúpila z peňazí daňových poplatníkov . Zo štátneho príspevku ktorého sa vodca pred voľbami prislubil vzdať .


    Koniec hlasenia radia Jerevan


    Keby sa mali ospravedlniť za dezinformácie hlavnespravy a ine dezinfoweby tak by museli vydávať 10 čísiel denne a 9 by sa ospravedlnovalo https://www.google.com/search?q=hoax+hlavne+spravy&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-8tqHm7PdAhXrKcAKHSltDx8Q_AUICygC&biw=938&bih=768