Diskusia

Arfaxad 30.08.2018, 11:45

Ateista Dr. Donald Whitaker zažil Boha

Youtube - Y6QZ3vCntXI


Ateista Dr. Donald Whitaker, vyštudovaný chemik (+mnoho ďalších oblastí vedy), ktorý všetko o Bohu vytrvalo odmietal a smial sa z toho, zažil Boha a obrátil sa k nemu. Vo videu rozpráva, ako sa to stalo.

Diskusia

  • 1.

    Arfaxad 30.08.2018, 11:46

    Trvanie 12 minút

  • 2.

    Igelit 30.08.2018, 17:56

    Tiež si myslím, že som zažil boha a čo z toho, čo s tým? 

    Je to každého osobná skúsenosť a asi pre niečo konkrétne, individuálne poznanie a teda nemá zmysel tým obťažovať druhých. 

  • 6.

    Arfaxad 30.08.2018, 18:07

    Ako ste si tu už všetko sami pre seba povysvetľovali. ROFL.svg Stačila len trocha fantázie a štipka konšpiratroniky. smejo.svg

  • 9.

    Arfaxad 30.08.2018, 18:09

    Keď vstupuješ do témy s videom, bolo by celkom slušné si ho pozrieť. zmurkajuci.svg

  • 21.

    Nadja 31.08.2018, 17:08

    "ateisti sú vždy zameraní na seba"... čo to trepe, ved kopec ateistov sú lekári, vedci, čo myslí tým zameraní na seba? Každý človek je iný... altruizmus nie je vlastnosťou iba veriacich...

  • 99.

    majo 02.09.2018, 06:02

    Nie je šírenie ideologie trestné ? Sloboda je predsa že si môžem veriť ja osobne čomu chcem, ale nie je sloboda šíriť nejakú ideológiu......Asi budem uvažovať o nejakých trestných oznámeniach...smejo.svg

    • 100.

      Arfaxad 02.09.2018, 07:09

      @majo

      Komédia. Na jednej strane sa v rozpore s trestným zákonom dožaduješ práva hanobiť náboženské presvedčenie a na strane druhej chceš brániť slobode slova, ktorú nám zaručuje ústava SR. Je predsa na tebe či nejakú ideológiu prijmeš. Nikto ťa nenúti. Do svojej smrti máš slobodu. (Potom to už bude iná pesnička.)

  • 102.

    majo 02.09.2018, 09:40

    Nudí ma aj tu aj na iných fórach debatovať s ľuďmi ktorí nechápu základné súvislosti a nemajú ani potuchy o tom čo je sloboda, spravodlivosť a rešpekt, lebo sú totálne zahľadení iba do seba. Ja si na svoju slobodu nenechám siahať ani náboženskými či inými fanatikmi. To sú korene zla na celom svete, presnejšie to že pod vplyvom náboženskej viery sa cítia niektorí ako lepší ľudia a myslia si že majú monopol na pravdu........O tom čo je vlastne sloboda a sloboda slova a sloboda vyznania by som si celkom rád podebatoval . Tak sem s názormi. Inak chýba mi aj na tomto fóre ateistická sekcia.....cool.svg Lebo náboženstvo je napchané všade......Je sloboda slova tvrdiť čokolvek ? Ak ano tak prečo sa aj zákonom postihuje extrémizmus ? Prečo je trestné popieranie holocaustu ? Ak prezentovanie hocijakého názoru je obmedzené zákonom, tak je to sloboda slova ?

    • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

      • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

      • 107.

        Denisa 02.09.2018, 10:17

        @Arfaxad

        Arfaxad, reaguj na napisane, na vyroky, nie na osobu diskutera. 

        • 108.

          Arfaxad 02.09.2018, 10:21

          @Denisa

          Hlavne že majo môže. To je v poriadku však?

          • 109.

            Denisa 02.09.2018, 10:23

            @Arfaxad

            Nahlas, prosim, prispevok, pri ktorom mas pocit, ze reaguje konkretne na teba a ktory pocitujes ako utok na svoju osobu. Pozriem na to. 

            • 112.

              Arfaxad 02.09.2018, 10:24

              @Denisa

              Už ni. Končím tu. Prosím o zrušenie nicku Arfaxad.

              • 114.

                Denisa 02.09.2018, 10:27

                @Arfaxad

                Skoda, Arfaxad. Ale je to uz na tebe. Keby si si to rozmyslel, mas tu dvere otvorene. 


                Ucty, temy a prispevky nevymazavam. Pridane fotky, blogy a info z profilu si vies vymazat v nastaveniach. 

                • 117.

                  Arfaxad 02.09.2018, 10:31

                  @Denisa

                  Nerozmyslím si to. Rovnako, ako som to ukončil na df, končím aj tu.


                  Ok, tak ma len zablokuj. (Je to prosba) Na df sú už všetky moje účty zablokované na moju žiadosť EnaXovi. Moja účasť tu bola len na vyskúšanie. (Keby ma niekto hľadal, tak som na Lipke)

    • 119.

      Arfaxad 02.09.2018, 10:35

      @majo

      šírenie evanjelia a biblických právd nikomu slobodu neberie. Je na každom, či evanjelium prijme alebo odmietne. Je to skôr naopak: militantní ateisti sa snažia prenasledovať evanjelistov a brániť im, aby nemohli slobodne hlásať slovo. 

  • 103.

    majo 02.09.2018, 09:52

    Šírenie ideologie spadá pod ktorú ústavnú slobodu ? Tajne dúfam že vidíte rozdiel medzi slobodou slova a šírením ideologie, či ????????fuzaty.svg

    • 104.

      Arfaxad 02.09.2018, 10:03

      @majo

      To, čo si ty predstavuješ pod pojmom "ideológia" a čo podľa teba ideológia vlastne je, neriešim. To vieš len ty sám. Oficiálne platí:


      Článok 26 ústavy SR, bod 2:

      "Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. "


      (Vzdelávaj sa.)

  • 110.

    Arfaxad 02.09.2018, 10:24

    Prosím administrátoira tohoto fóra o zmazanie všetkých mojich tém a vymyzanie môjho účtu. (Ďakujem)

  • 127.

    Denisa 02.09.2018, 12:09

    Prispevok zmazany z toho dôvodu, že obsahoval klikatelnu reklamu na konkurenčné fórum.  

  • 130.

    majo 02.09.2018, 12:52

    Mám na tú tému sloboda , sloboda slova , šírenie ideológií založiť samostatnú tému ? Celkom by ma zaujímalo či vidíte nejaké rozdiely a aké a tiež prečo . Kedysi sa napr. k normám vydával komentár, kde autor zdôvodňoval že prečo tam dal nejaké parametre a z čoho vychádzal. Bolo to fajn, lebo to zužovalo mieru rôznych vysvetlení jednej a tej istej veci. Je to tak aj pri zákonoch ? Ak áno, kde si to môžem prečítať ?

    • 131.

      Denisa 02.09.2018, 13:43

      @majo

      mozes, majko. asi by bolo lepsie, ak by na to bola samostatna tema a neprelinalo sa to s touto.