Diskusia

Photon 10.07.2020, 12:09

Chvála tebe Ježiš!

Niektoré z mojich najobľúbenejších chvál, ktorými chválim Boha - hlavne, keď som v prírode.


Marty Nystrom- Why So Downcast

Youtube - TZA92o6_cXo



Marty Nystrom - Shepherd Of My Soul

Youtube - rRx9N-wanB0



KENT HENRY -NO CONDEMNATION

Youtube - Co5-v8gaaG4



 Perry Coleman  - Heaven Is In My Heart

Youtube - bnxvX6J0jDE



Marty Nystrom- Your Love

Youtube - lijQJF9Q6k0



J. Daniel Smith- He Who Began A Good Work

Youtube - 8cm9JqFylmY



Randy Rothwell- Joy Of My Desire

Youtube - 37QPD8ucaGU



Randy Rothwell- By The Blood Of The Lamb

Youtube - GHiy3SCfwAI




You Are My God- Kent Henry

Youtube - PhE9qPOv_XM



You Are Crowned With Many Crowns

Youtube - 7cgnod-Zuxk



Marty Nystrom - In Your Presence

Youtube - 4tZG5GxQziQ






Diskusia

  • 1.

    Photon 10.07.2020, 12:12

    Keď sa dostanem do prírody, už ma nič v tomto nezastaví.

    • 2.

      Photon 10.07.2020, 12:21

      @Photon

      Takže práve idem. Beriem hudobnú aparatúru a k nej i QRP transceiver na KV. Snáď sa podarí spraviť i nejaké to pekné spojenie - hlavne v podvečer. Vtedy to ťahá hlavne do južnej ameriky. 10kg na chrbte je OK. A radosť byť s Bohom v prírode.

      • 3.

        Photon 10.07.2020, 12:46

        @Photon

        Ako prvé mám pustené "Perry Coleman  - Heaven Is In My Heart ". Zviertká majú iste radosť. Smartphone so sebou (keby čosi). zmurkajuci-smejo.svg

  • 4.

    Photon 10.07.2020, 12:57

    Kniha, ktorá mi v začiatkoch viery pomohla. 

    ...Samozrejme Satan proti jej autorovi vytrvalo útočíl a pokúša sa túto knihu zdiskreditovať. Ale to môže byť každému, kto miluje Krista ukradnuté.

    • 5.

      tomas12345 10.07.2020, 16:01

      @Photon

      To dáva logiku, že dnes je vykladatelom Biblie každý, a hocijaký Janko z Hornej Dolnej može zobrať Bibliu a vykladať ju (podla seba)........


      1Kor 12: 29-30


       29 Či sú azda všetci apoštolmi? Či všetci prorokmi? Či všetci učiteľmi? Či všetci divotvorcami? 1Kor 12, 29 30 Či majú všetci dary uzdravovať? Či všetci hovoria jazykmi? Či všetci vykladajú?


      Nuž darmo, vy protestanti ste všetci vykladači (samovykladači) Písma. Pavol takéto správanie odsudzuje, pretože vykladači Písma v cirkvi nie sú všetci, ale len NIEKTORI.


      "Ale to môže byť každému, kto miluje Krista ukradnuté."


      Správne si povedal minule, kto miluje Boha a srdcom úprimne hľadá pravdu, a Boh je v jeho živote na prvom mieste, a pre Boha je ten človek schopní obetovať všetko, ten aj nájde správnu cestu. Nie je teda náhoda, že tí, čo najviac hladajú Boha, najviac ho milujú a sú pre neho ochotní obetovať všetko, sa stávajú katolíkmi.


       Ako príklad si možeme zobrať katolíckych cirkevných predstavených,(knazi, farári, biskupi) či katolíckych mníchov, mníšiek. Oni najviac zo všetkých ľudí hladaju Boha , a obetovali pre Neho všetko, pretože ho najviac milujú zo všetkých ľudí. Dokazom toho že ho najviac hladajú a milujú je ich život. 

      Knazi sa zriekli manželstva, detí, majetku z lásky ku Kristovi, a celý den slúžia pri oltári. U mníchov je toho ešte  viac - zriekli sa manželstva, detí, majetku, rodiny, a dodržiavajú prísne posty, denno denne sa niekolko hodín modlia, čítaju nábožensku literaturu, žijú osamote v kláštore.


      A na druhej strane si tu ty Foton, ktorí tvrdíš ako veľmi miluješ Krista, a práve preto si dostal od Boha náboženské osvietenie v Jeho náuke. No ak by sa malo dávať náboženské osvietenie podla veľkosti milovania Boha, na prvom mieste by boli mnísi, po nich knazi, a ty by si bol niekde na predposledných miestach.


      Ty, ktorí si sa ani z promile nezriekol tolko toho ako knazi, či mnísi. Vlastníš majetok, máš dieťa, manželku, chodíš si dovolenkovať na dovolenky, masturbuješ ked sa ti zachce (minule si písal že masturbácia bez chlípnych myšlienok je povolená), a nemáš odpor k bohatstvu ( minule si písal, že ked má človek velký majetok, pokial určitú časť majetku rozdá, nie je to hriech). A to ešte nehovorím o tom, že si neúprimný, niekedy klameš, a nevieš si priznať chybu (napríklad v tom ako si na začiatku sa vehementne dušoval že "velké mesto" nemože predstavovať Jeruzalem, no ked som ti dokázal opak, že može, omyl si si nepriznal, ale si len odbočil na inú tému). 


      Ako nebudem klamať, ani ja nie som svätý, no ale aspon nehovorím o sebe ako veľmi milujem Krista, pretože právo toto hovoriť, má len ten, kto pre Krista obetoval všetko. 


      Takže ja aj ty, sme v porovnaní s mníchmi a katolíckymi knazmi, čo sa týka lásky k Bohu ako prach a nesiahame im ani len po členky. Taká je realita. 






      • 6.

        Photon 10.07.2020, 16:30

        @tomas12345

        Katolícki bludári sa svetu vnucujú ako "vykladatelia" niečoho, čo netreba vykladať, aby znovu mohli vraždiť. Nestačilo vám, že ste sdostali na hubu od osvietenectva? Chcete znovu?

        Katolík je dnes bludár a nie apoštol, prorok, učiteľ. Miesto divov od Boha prináša okultizmus Mariánskeho démonického kultu. To sú vaše uzdravenia podobné, ako od šamanov pohanských. V jazykoch sa rúhate Bohu, lebo vám ich dávajú démoni. A vakladať (jazyky) samozrejme nedokážete, lebo by vyšlo najavo, že ste satanisti.  Sám Kristus vás zničí, smilnicu, keď príde. Konečne.... Budú sa nad vašim zničením radovať Boží anjeli, ako je písané...

        Vy môžete vykladať tak hovná na svoju hlavu a nie písmo. Ste klamári, vrahovia a zlodeji. Trest od Najvyššieho vás ešte len čaká. Zmije modlárske, čo vraždili nevinných. Zaslúžite si mučenie, ktoré vás čaká.

        Cirkevní vaši predstavení slúžia modle pápežovi, nie Kristovi. Pri poslednom súde budete vrhnutí do ohňa za všetky vaše vraždy, krádeže a modlárstvo. Presne ako Kristus povedal o farizeoch, to platí na vás. Zmije.

        Ten kto nasleduje Boha ako ja, sa podľa Jánovho odporúčania nestýka s bludármi ako vy.

        Zase svoje lesbické masturbácie a túžbu po nadbytku premietaš na oponenta. Nepoznáš Boží postoj k majetku a peniazom. Si len veľký hlupák, ktorý uviazol v pasci luhárov rímskokatolíckej smilnice ktorá sa topí v zlate. Preto závidíš, že si niekto mohol niečo kúpiť to, čo ty nie. Kedysi by to bol televízor, počítač... Dnes je to dovolenka. Holt nerozumieš ničomu z biblie - čo hovorí Boh o posroji k peniazom. Si skrátka teliatko, ktorému vymleli rozum.

        ...Áno, klamal si, že Babylon je Jeruzalem. Ale bol si usvedčený z luhania. ...Dokonca si nebol schopný poskytnúť jediný citát, kde som klamal, preto si dnes 2 násobný luhár. Skrátka katolícku zmiju v sebe nezaprieš. Skrátka katolík. Takým si sa predviedol.

        Ja nie som ty premietačka.

        • 7.

          tomas12345 10.07.2020, 18:05

          @Photon

          1) "Katolícki bludári sa svetu vnucujú ako "vykladatelia" niečoho, čo netreba vykladať, aby znovu mohli vraždiť."


          Znova si odignoroval biblický verš, ktorý hovorí o tom že nie všetci sú vykladači Písma, ale len niektorí ? Máš s tým problém to pochopiť, alebo zámerne to pochopiť nechceš ?


           2) "Nestačilo vám, že ste sdostali na hubu od osvietenectva? Chcete znovu?"


          Katolíkom je úplne jedno, že sa na nich vypomstil osvietenizmus, my máme totiž Boha, a to je doležité, a nie nejaký osvietenizmus, názor osvietenizmu je nám ukradnutý. 

          A mimochodom odkedy katolícka cirkev stratila politickú moc, čo sa stalo vo svete ? Tí čo považovali katolícku cirkev za diabla, by očakávali že po zvrhnutí jej moci, nastane na Zemi blahobyt, alebo sa výrazne zlepší situácia, no opak je pravdou. Ludia začalli po ulici chodiť oblečený ako chcú, a ženy ako prostitútky, stúpa počet potratov, rozvodov, lesbismus a gayovstvo je v spoločnosti brané ako úplne normálne, sexu  kondommi, antikoncepcia, je čím dalej viac ateistov, a šírenie vedy presadzuje Božiu neexistenciu a nikdy nebolo tolko vela krestanských siekt ako je tomu dnes.  Po zvrhnutí katolíckej cirkvi nastala na Zemi doslovná Sodoma Gomora, a to len dokazuje, že katolícka cirkev je na Božej ceste.


          "Miesto divov od Boha prináša okultizmus Mariánskeho démonického kultu. To sú vaše uzdravenia podobné, ako od šamanov pohanských. V jazykoch sa rúhate Bohu, lebo vám ich dávajú démoni. A vakladať (jazyky) samozrejme nedokážete, lebo by vyšlo najavo, že ste satanisti. Sám Kristus vás zničí, smilnicu, keď príde. Konečne.... Budú sa nad vašim zničením radovať Boží anjeli, ako je písané... "


          Závidíš že zázraky katolíckej cirkvi sa dejú verejne po celom svete a sú všeobecne známe, kým tvoje "zázraky" sa dejú tak možno len u teba v pivnici. A tolko nenávisti ako u teba som už dávno u nejakeho kresťana nevidel. Si sáma zloba a lož.

          "Vy môžete vykladať tak hovná na svoju hlavu a nie písmo. Ste klamári, vrahovia a zlodeji. Trest od Najvyššieho vás ešte len čaká. Zmije modlárske, čo vraždili nevinných. Zaslúžite si mučenie, ktoré vás čaká. "


          Pekne si sa vyfarbil, týmto len dokazuješ že v tebe sa nenachádza žiadna Božia láska, len pýcha a zlosť.


          "Ten kto nasleduje Boha ako ja, sa podľa Jánovho odporúčania nestýka s bludármi ako vy. "


          Ty si kresťan leda tak na papieri, a to nehovorím len ja, ale to hovoria viacerí na diskusnom fore. Ty miluješ viac svet než Boha, a viacej svoje žiadosti než Boha.

          "Zase svoje lesbické masturbácie a túžbu po nadbytku premietaš na oponenta. Nepoznáš Boží postoj k majetku a peniazom.Preto závidíš, že si niekto mohol niečo kúpiť to, čo ty nie. Kedysi by to bol televízor, počítač... Dnes je to dovolenka. Holt nerozumieš ničomu z biblie - čo hovorí Boh o posroji k peniazom. Si skrátka teliatko, ktorému vymleli rozum."


          Ja nemám nič spoločné s lesbickými masturbáciami. Nemám ty čo závidieť, pretože si na zlej ceste, a je mi ťa skor lúto. 

          No tak daj, ako je to s peniazmi, a čo hovorí Biblia o peniazoch.


          "...Áno, klamal si, že Babylon je Jeruzalem. Ale bol si usvedčený z luhania. ...Dokonca si nebol schopný poskytnúť jediný citát, kde som klamal, preto si dnes 2 násobný luhár."


          Ty si tvrdil že Jeruzalem sa nemože označovať ako "velké mesto", no opak bol pravdou, a dal som ti aj citát z Biblie, kde sa Jeruzalem označoval ako velké mesto. Svoju chybu si si však nepriznal, pretože to by ti nedovolilo tvoje velké ego ? ....

          • 8.

            Photon 11.07.2020, 00:18

            @tomas12345

            Kto potrebuje čítať tvoje fantázie o akýchsi "vykladačoch písma"? Nikto. Veď ty ani nevieš, o čom ten text hovorí. Veď ty máš problém porozumieť jednoduchým vetám ktoré ti píšem, nie tak ešte čo sa píše v biblii.

            Áno, máte boha tohoto sveta, Satana (2Kor 4:4).
            Čo sa stalo vo svete odkedy RKC stratila moc? Prišla reformácia a biblia sa dostala do každej domácnosti. Zavládla medzi ľuďmi Božia bázeň. Predtým tu bola perverzia, ľudia Boha a jaho vôľu nepoznali. Držali ste ich v nevedomosti a otroctve svojich pohanských praktík. ....Ďalej, odkedy padla RKC, prišiel do sveta vedecko-technický pokrok, ktorému ste bránili. Zlepšila sa celková životná úroveň. Perverzia bola v období moci RKC rovnaká, ako dnes.

            Zázraky katolíckej cirkvi nie sú zázraky Božie.
            Mt 24:24
            Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veliké znamenia a budú robiť zázraky, takže by zviedli v blud, keby bolo možné, aj vyvolených.
            ...Vaše zázraky neoslavujú Krista. Je to len šaškárna, ktorá nemá normálny význam. Kdejaké plačúce sošky a podobne. Rovnaké je to i v buddhizme a ich soškách. Akrátka čarodejníctvo. Pohania, pohania. čo už. Katolík = pohan.

            Dokázal som, že vám dokážem povedať pravdu do očí priamo takú, aká je. Bludárov nemá Kristov služobník ani zdraviť. TakŽe tak....

            "Ty miluješ viac svet než Boha, a viacej svoje žiadosti než Boha"

            Zase svoje lesbičky vidíš aj na svojich opoinentoch? Pochop, že nie všetci sú skazení ako ty. Kristus by ti vynadal do hadov, bláznov a obielených hrobov. A čo by si mu povedal? Že je "kresťanom len na papieri"? Takí ako ty si zaslúžia. Veď keď príde tak vás stejne zlikviduje. Celú RKC smilnicu. Čoi mu potom povieš? že je bohom iba na papieri? Teš sa.

            Zas len klameš a zapieraš. Už si zabudol na svoju tému na DF ako si s lesbičkami užívaš sex?

            Ty nevieš čo hovorí biblia o veciach tohoto sveta? Lebo bibliu vôbec nepoznáš.
            " tí, ktorí majú ženy, boli, jako keby ich nemali; ......ktorí kupujú, ako čo by tým nevládli; a ktorí používajú tento svet, ako takí, ktorí nezneužívajú."
            ....Takže používať svet a jeho veci môžeme, ale nesmieme si na tom zakladať (ako ty, pokrytec, ktorý si na veciach zakladáš, lebo nič iné nemáš).

            Prečo sa znovu krútiš ako had? Opakujem:  klamal si, že Babylon je Jeruzalem. Jeruzalem nikdy nebol nazvaný Babylonom. Lenže to si nevieš priznať a radšej sa vykrúcaš.