Diskusia

Photon 02.07.2020, 16:23

Diskusia

  • 1.

    Photon 02.07.2020, 16:29

    Ako vášnivý rádioamatér dúfam, že Slnko preukáže svoju aktivitu i pri ionizácii ionosféry, aby sme sa mohli konečne kamsi dovolať. Zatiaľ funguje len európa. Občas čosi ďalej ako Šína, USA, Severná afrika.....Čakám však, že keď znížim výkon zo 100W na 5W, bude ma brať Brazília. Nový Zéland, etc... Tak je to totiž zvykom, keď je Slnko aktívne. Ide o počet škvŕn, čiže protuberancii... A tých je v týchto dňoch málo.

  • 2.

    Photon 02.07.2020, 16:49

    .......a ozaj, pozor na klieštov..... Už mi žena včera vyťahovala jedného. .....Hlavne, aby nebol zarytý dlhšie ako 1 deň. Tak nehrozí, že choroby ktoré prenášajú sa prenesú na človeka. Do 2 dní keď ho vytiahnete je všetko OK.

  • 3.

    Photon 02.07.2020, 17:19

    A nech nikto z vás nezabudne: robte si zeleninové mixy všetkého druhu. Jedzte to miesto všelijakých vyprážaných vecí a opekačiek. ...Do toho si zamiešajte Jalapeňos. To zrýchľuje metabolizmus. Veľmi rýchlo sa tak vaše telo zbaví zvyškov potravy. Po každom jedle si samozrejme rozmiešajte 10g Psyllium v 100ml vody. Vzniknutú kašičku zjedzte a potom zapite 200ml vody. S tým zapiť 1 tabletu "Laktobacily" a 1 tabletu "Sylimarin". To je môj rituál. ....A nezabudnite cvičiť aspoň s vlastnou váhou. Toto čo som uviedol je návod na to, ako si udržať zdravie a imunitu v aktívnom stave.

    • 4.

      Photon 02.07.2020, 17:23

      @Photon

      Ako zdroj proteínov je ideálny tvaroh, Cottage, morčacie mäso, kuracie mäso, hovädzie, vajcia, tuniak,.....

    • 5.

      Photon 02.07.2020, 17:39

      @Photon

      Glykemický index zeleniny v kombinácii s vajciami a mäsom vareným vo vlastnej šťave (bez vyprážania, oleja, masti samozrejme) je tak perfektný, že človek sa po takom jedle cíti veľmi dlho najedený a nepotrebuje to ničím zajedať. Tvaroh a vajcia sú ideálne na to, že sa spracúvaj pomaly, čím váš organizmus stále získava potrebný zdroj proteínov. Zvlášť na večeru sú tieto potraviny dobré.

      • 6.

        Photon 02.07.2020, 17:44

        @Photon

        Samozrejme potraviny ktoré som spomenul, majú veľmi málo energie v sebe. Takže najete sa z nich do sýtosti, avšak nepriberáte na tukoch. Iba na svalovej hmote, ak cvičíte. ...Ak nie, nevadí. Rozhodne vaše proporcie budú do roka ideálne. A má to rozhodujúci vplyv na vaše zdravie.

  • 7.

    KinLee 07.07.2020, 01:26

    Mne je též tieto dni biedne zo slnka, takže nápodobne. nestastny.svg.. ale nemožno sa veľa sťažovať. =) Veľmi mi tieto stavy pripomínaju Jonáša a ricinovník. .. 

    Jon. 4, 8 I stalo se, že když vyšlo slunce, připravil Bůh horký východní vítr a slunce bilo na Jonášovu hlavu, takže omdléval. Přál si zemřít a řekl: Je pro mě lepší, abych zemřel, než abych žil.

    9 Nato se Bůh Jonáše zeptal: Je to dobře, že ses tak rozzlobil kvůli ricinovníku? Ten odpověděl: Je to dobře, že jsem se rozzlobil až na smrt! 10 Hospodin řekl: Tobě je líto ricinovníku, se kterým ses nenamáhal ani jsi mu nedal vzrůst; přes noc vzešel, přes noc zašel. 11 A mně by nemělo být líto toho velkého města Ninive, ve kterém je víc než sto dvacet tisíc lidí, kteří nerozeznají pravici od levice, a ještě množství zvířat?



  • 8.

    Denisa 11.09.2020, 14:17

    Ten link mi nejde otvoriť.