Diskusia

Lemmy 29.06.2020, 19:48

Pre Fotóna

Nakoľko už nediskutujem na DF.sk, tak Ti preposielam tému: Tak pre fotóna ktory tu uz nie je , a pre ninku ktorá tu uz je.


Bijoux: Jeho skladby sú moja nostalgia.


George Michael - Praying For Time (Official Video)

Diskusia

  • 1.

    Lemmy 29.06.2020, 19:49

    To, len aby si mohol diskutovať.zamilovany.svg

    • 2.

      Photon 01.07.2020, 11:24

      @Lemmy

      Ďakujem ti za peknú pesničku Lemmy i za tvoju propagáciu tohoto fóra. Momentálne nemám čas na diskusie lebo sa venujem niečomu inému. Určite tu však budem v príhodnom čase pokračovať. Toto považujem za svoje domovské fórum. ....Koncom tohoto mesiaca ďalej odlietam na Krétu, ak to údajná druhá vlna korony nezruší. Snáď odtiaľ pošlem sem i nejaké pohľadnice. smejo.svg

      • 5.

        Lemmy 01.07.2020, 23:30

        @Photon

        Fotón: Toto považujem za svoje domovské fórum.


        Preto som tam dal banner na toto fórum.

  • 3.

    Photon 01.07.2020, 14:27

    Ináč ešte jeden detail: už viem, kto je nick "nehádžte perly sviniam". On dotyčný si to tu ľahko prečíta. Katolíci boli odjakživa svine. S tým sa počíta. zmurkajuci.svg

    • 4.

      tomas12345 01.07.2020, 16:06

      @Photon

         Ak máš na mysli mna, ja to nie som. Nick "nehádžte perly sviniam" síce je rovnako katolík ako ja, ale to je asi tak všetko. "nehádžte perly sviniam" sa vyjadruje polovulgárnym štýlom, a to ja nerobím, ani som nikdy nerobil. A načo by som si založil jeden další nick ? Ak chcem niečo napísať, tak to napíšem z mojho nicku, a nemusím si kvoli tomu vymyslat další nick, a prihlasovať sa raz z jedného, raz do druhého nicku, ved to nedáva zmysel.


      Takže na základe čoho si dospel k tomu, že som to ja ?

      • 6.

        Photon 02.07.2020, 16:38

        @tomas12345

        Teóma je tiež už teraz katolík.

        ...apropó, neviem, aká je teraz situácia na df, lebo som sa rozhodol, že do septembra sa tam nepozriem. Možno by si mohol ma oboznámiť s tým, čo sa tam deje.

        • 7.

          tomas12345 02.07.2020, 18:09

          @Photon

          Teoma je katolík ? Však čo som ho pred zopár týždnami videl písať na df tak hovoril o nejakej "novej pravde" ktorú spoznal, no myslel tým nejakých mimozemstanov. Takže na základe čoho tvrdíš že Teoma je už tiež katolíkom ? 


          Na Df sledujem len náboženskú tému, a tam je všetko po starom. "Nehádžte perly svianiam"  zopár krát polovulgárne bránil katolícku vieru, voči námietkam protestantov, no na diskusnom fore sa zaregistroval asi pred mesiacom, a pobudol tma len zopár dní, a už dlhú dobu sa na df neobjavil. 


          Shagara stále bráni a propaguje jehovistické učenie.


          Ondrej sa objavil zopár krát na diskusnom fore, a k nabozenskym témam pridal len niekolko príspevkov. moc aktívny tam nie je.


          Pozorovatel pokračuje v zakladaní tém "otázky pre svedkov Jehovových"


          A najaktívnejší v náboženských témach som asi ja, pravidelne tam zakladám diskusie o roznych náboženských témach.