Diskusia

auxiliarius 10.03.2019, 00:34

Ahoj diskuteri.sk

Chcel som po pol roku alebo po roku, ak nebude mat Denisa nic proti, sa sem zaregistrovat, ale diskusie akosi utichli.

Nedari sa diskusnym foram dnes celkovo?

Alebo je to Edova vina, s tym aky je zlomyselny?



Diskusia

  • 1.

    auxiliarius 10.03.2019, 00:38

    Inak pri upravovani profilu neberie pohlavie, omylom som este klikol na nejaky suhlas, je to tu premakanejsie ako na df.

  • 2.

    Edo 10.03.2019, 00:54

    Je to moja vina , že ty sa nevieš zaregistrovať mojo vino. Veď ty nemáš pohlavie . V desiatkach nickov na DF vystupuješ v strednom rode . Niekedy ako muž inokedy ako žena  . Raz hráš veriaceho potom nacistu potom komunistu a uplne naj milenca vodcu Putina .

    Tvoja láska k blížnemu je vždy kus komédie .

    Čo by si rád ??? Nejaké lži na Čaputovú vyhrkol z tvojho hovnometu ?

    • 3.

      auxiliarius 10.03.2019, 01:50

      @Edo

      Si zlomyselny. "Je povolená kritika a nesúhlas s názorom, no nie je povolené dehonestovať, osočovať alebo zosmiešňovať samotného diskutéra."

      Ja urcite nemozem byt na vine,ze sa tu menej diskutuje, lebo som tu nebol, ale Edo to byt moze.

  • 4.

    Edo 13.03.2019, 15:39

    Mojo víno to ty zvládneš hravo sám

  • 6.

    Edo 15.03.2019, 00:44

    Svätec práve si pozerám tvoje kontá v ktorých si vyslovil trefnú pravdu


    Toľkú pravdu som od teba nečakal .


    https://diskusneforum.sk/ucastnik/***

  • 9.

    Denisa 19.03.2019, 08:48

    Ahoj auxiliarius. Na tomto fore na inych diskuterov neutocime. Je to tvoja prva tema, tak ju necham, snad  to Edkovi vadit nebude (ak by ano, daj mi vediet). Ak ale budes pridavat temy a diskusie, v ktorych budes inych diskuterov ponizovat, budem ti to mazat. Ber to ako radu do buducna.

    • 11.

      auxiliarius 21.03.2019, 19:30

      @Denisa

      Na tom velmi nezalezi, ci jednu temu zmazes, skor je dolezite, ci celkovo taketo temy mozu byt alebo nie. Pre mna je to normalna kritika, cize radsej sem nebudem pisat, kedze by som pridavala najviac taketo temy.