Diskusia

Edo 06.10.2018, 18:12

O sťažnostiach obvinených z vraždy Kuciaka bude rozhodovať aj Harabin

Čo myslíte ako rozhodne osobný priateľ šéfa albánskej narkomafie a obmucman mafiánov na Slovensku ?


https://www.aktuality.sk/clanok/629723/o-staznostiach-obvinenych-z-vrazdy-kuciaka-bude-rozhodovat-aj-harabin/

Diskusia

  • 1.

    Igelit 06.10.2018, 19:05

    Harabin rozhodne tak, ako pri každom súdnom pojednávaní a to podľa platných zákonov SR. 

  • 2.

    Edo 06.10.2018, 19:30

    Takto nejako ???


    Štefan Harabin opäť neuspel so svojím právnym názorom, vďaka ktorému…

    Štefan Harabin opäť neuspel so svojím právnym názorom, vďaka ktorému zrušil rozsudok nad bossom sýkorovcov Róbertom Lališom alias Kýblom. Dnes sa týmto rozhodnutím Harabinovho senátu, v ktorom bol aj sudca Martin Piovartsy a Pavol Farkaš, zaoberalo trestnoprávne kolégium Najvyššieho súdu.

    Lališov rozsudok Harabinov senát zrušil, pretože podľa neho rozhodovali nezákonní sudcovia. Sudcovia Špecializovaného trestného súdu boli vraj zaujatí, pretože v inom konaní rozhodovali o dohode o vine a treste s iným členom sýkorovcov a vlastne tým prezentovali aj svoj názor o vine Kýbla.


    https://dennikn.sk/minuta/725863/

  • 3.

    Edo 06.10.2018, 19:32

    Nehoráznosť!: Vďaka Harabinovi možno Šajgal nebude pykať za Kubašiakovu vraždu 


    Harabinov senát sa pri rušení rozsudku nad objednávateľom prepadu u Kubašiakovcov trochu sekol. 


    https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/chybna-chyba


  • 4.

    Edo 06.10.2018, 19:35


    Zvrhlosti pána Harabina


    Motto: Tristo slovenských advokátov konštatovalo, že najhorším senátom Najvyššieho súdu bol za minulý rok ten, ktorému predsedal Štefan Harabin. Zvlášť opakované zmätočné (keďže odporovalo výroku Trestného kolégia NS) rozhodnutia vo veci bandy sýkorovcov podľa nich najviac narušilo právnu istotu na Slovensku.

     

    Tento sudcovský exot so svojim super-egom za posledné roky nevynechal jedinú príležitosť, aby nám predviedol, že on si môže dovoliť, čo sa mu len zamanie. Potom, čo vystriedal niekoľko politických korýtok (za jedno dal od šťastia nasilu mafiánsku „hubičku“ aj Róbertovi Ficovi), už s ním žiadna strana nechce mať nič spoločné (a Harabin nevie prísť Ficovi, ktorého si tak „vážil“, na meno). Veď robí hanbu sudcovskému stavu naozaj vzorne a nie raz bol obvinený zo zaujatosti. Zneužívanie funkcie, prenasledovanie kolegov a vydieranie štátu absurdnými žalobami. Pán Harabin každodenne dokazuje, že on je nad zákonom. A tak za absurdnú žalobu (veď k telefonátu s narkobarónom Sadikim sa podľa médií priznal) na Generálnu prokuratúra za údajné poškodenie jeho dobrého mena vo výške 160 000 eur (prečo práve toľko a ako to zdôvodnil?) nezaplatil povinnú súdnu zábezpeku, lebo od toho sa paragrafy tak krútia, aby bol pred nimi niekto rovný a niekto rovnejší, však pán Harabin?

    Ale tým to nekončí. Čokoľvek, čo by ho mohlo zviditeľniť, zneužil na to, aby predviedol svoju manipulátorskú nadradenosť. Zrušil (áno, on, lebo len čo prestal byť predsedom senátu, odrazu už jeho slovo nemá žiadnu váhu, len váhu škandálu) do radu najneuveriteľnejšie súdne kauzy: mega-podvod so Slánskymi vrchmi, machinácie so zložením senátu v podvodnej kauze Tipos, prípad mega-podvodníkov Salmanovcov, oslobodenie mafiána Mišenku, ktorý vďaka tomu ušiel pred neskorším trestom, korupciu policajta, dokonca rasový útok, ktorý ani pri rasových výkrikoch vraj nie je rasovo motivovaný… A je toho omnoho viac. Dohadom o „sudcovskej mafii“ dodal pádne argumenty, keď v prípade už odsúdeného sudcu nariadil pojednávanie a hneď avizoval aj čas rozsudku, čo namietali hneď dvaja sudcovia Najvyššieho súdu. Aj tak presadil svoje obľúbené oslobodenie už odsúdeného sudcu napriek všetkým dôkazom. Takto zrušil rozsudok nad recidivistom finančných machinácií a aj v kauze Duckého zmeniek za 365 miliónov českých korún! Harabin ide už roky od škandálu ku škandálu. A škody ktoré takto napáchal nielen v ujme obetí, ale aj finančných škodách tomuto štátu sú zrejme astronomické a ešte len čakajú na konečný účet. Veď aj preto je v hľadáčiku nadácie „Zastavme korupciu“. Zvláštny zálusk má Harabin na Špecializovaný trestný súd, ktorý sa mu nepodarilo zrušiť. Tí, čo jeho vyčíňanie sledujú pozornejšie snáď potvrdia, že ešte asi nebol taký rozsudok ŠTS, ktorý by nenapadol a pod absurdnými formálnymi zámienkami nezrušil. Ale nič netrvá večne.

     

    Svojvôľa pána Harabina

       Je záhada, ako sa tento exhibicionista dostáva k médiami najsledovanejším prípadom. Ale fakt je, že sa akosi preháčkoval k jasnému prípadu vraždy Jána Kubašiaka, kde sa zdalo, že priznaním korunného svedka a stotožnením tejto svedeckej výpovede s vecnými dôkazmi, nemôže objednávateľ tejto vraždy uniknúť. Ale Harabinovo ego si žiada dôkazy, že možné je aj nemožné. A tak si zasa našiel formálnu námietku voči tejto kľúčovej výpovedi. Vraj vyšetrovateľ nepočkal, až bude svedok vypovedať sám od seba a spontánne. Ale podľa zistenia Plus 7 dní sa pán Harabin vo svojej zaujatosti mýli. Vyšetrovateľ, samozrejme, na spontánny začiatok počkal, ako je podľa týždenníka jasné zo záznamu tej výpovede, ale na súd dal z toho svedectva to podstatné. To pána Harabina, pochopiteľne, nezaujíma. Nariadil okamžité zrušenie trestu na objednávateľa brutálnej vraždy a tým aj zatykač na neho. Lenže vtáčik medzičasom uletel a zjavne sa nemieni vrátiť, lebo vie, že takých exotov, ako je Harabin, viac v našom súdnictve (a snáď ani na svete, okrem Urundi Burundi!) nenájde. A iste si domyslel, čo bolo zjavné už dlhšiu dobu – že arogantných výčinov pána Harabina majú už aj jeho kolegovia plné zuby.

     

    Posledný cirkusový výstup v súdnej sieni?

       Chlieb sa začal lámať na prípade bandy sýkorovcov na čele s ich super-bossom Lališom. Opäť, svedectvá a vecné dôkazy vytvorili sieť, z ktorej by sa za normálnych okolností obžalovaní už nevymotali. Navyše, keď sa viacerí aj priznali, a presne popísali vražedné činy tejto bandy nariadené práve Lališom. Lenže aj tu našiel Harabin absurdnú formálnu „chybu“ a pod touto zámienkou dva krát zrušil rozsudok ŠTS a dokonca nariadil, aby už ŠTS tento prípad nesmel súdiť. Tým by, pochopiteľne, dal šancu celej bande uniknúť. Ani advokáti mafiánov neurobili toľko pre svojich klientov, ako exhibicionistické super-ego pána Harabina. A šiel až tak ďaleko, že porušil už aj poslednú zásadu súdneho sudcu – ignoroval rozhodnutie Trestného kolégia, ktoré jasne odmietlo jeho svojvoľný výklad zákonov. Prečo to urobil? No, pretože pán Harabin je „odborník“ vesmírnych rozmerov a podľa jeho vlastného úsudku sú všetci omylní, iba on nikdy nie.

    Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Rozhodnutie sudcu, ktorý sa svojim egom sám odčlenil od sudcovského stavu (nehovoriac o vulgárnych nadávkach, ktoré adresoval dvom vyššie postaveným kolegyniam), prestali ostatní brať vážne. Trestné kolégium konečne uplatnilo svoju autoritu nad sebastredným jednotlivcom. ŠTS aj po tretí krát bandu súdil a odsúdil. Harabin prišiel o vedenie vlastného senátu a mal sa podriadiť inému predsedovi ako radový člen. Lenže to by sme nepoznali pána Harabina. Jeho komediantská duša si neodpustila trápny výstup na pojednávaní Najvyššieho súdu v danej veci a to tým, že bez povolenia predsedajúceho vykrikoval čosi o nezákonnosti súdu (hoci sám sa ho účastnil, čím ho legitimoval) a nahlas vyzýval mafiánov, aby súd nerešpektovali. Ale už aj taký zabijak ako Lojzo Čistič sa nad týmto cirkusantom len pousmial a nebral ho vážne. A tak napriek Harabinovmu super-egu sa po prvý krát podarilo presadiť spravodlivosť napriek jeho cirkusovému vystúpeniu. A čo urobí decko, keď mu zoberú hračku? No predsa reve. A tak pán Harabin reval ešte na mieste, že podá na všetkých svojich mysliteľných kolegov Trestné oznámenia. Keď na neho, ako predsedu NS, podal pred rokmi mladší kolega Trestné oznámenie, tak sa mu kruto a nespravodlivo pomstil. Keby mu to všetci teraz napadnutí mali vrátiť, ostal by na Najvyššom súde po tomto

  • 5.

    Igelit 06.10.2018, 19:38

    Médiá by si mali uvedomiť, že oni niesu súd a nerozhodujú o niekoho vine a nevine. 


  • 6.

    Edo 06.10.2018, 19:51

    O koho vine rozhodli médiá ???


    Harabin Mečiarov paholok a ex minister kvázi Mečiarovej spravodlivosti .


    Harabinovský výsmech alebo absurdnosť, ktorá prekonáva všetky rekordy justície


    Názor | Okresný súd v Bratislave aj v roku 2018 vyniesol v prípade Štefana Harabina rovnaký rozsudok, aký vyniesol už v roku 2012. Tým, že bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka potvrdil existenciu záznamu o priateľskom telefonáte medzi sudcom Harabinom a zločincom Bakim Sadikim, vraj porušil povinnosť mlčanlivosti, čím spôsobil Š. Harabinovi ujmu, za ktorú ho musí prokuratúra odškodniť sumou 150-tisíc (!) eur. Absurdnosť tohto opakovaného rozhodnutia, ktoré už raz Najvyšší súd na základe mimoriadneho dovolania zrušil, prekonáva všetky rekordy slovenskej justície.


    https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2018/cislo-16/harabinovsky-vysmech.html

  • 7.

    Edo 06.10.2018, 19:52

    V roku 2008, keď bol prepis telefonátu zverejnený, Š. Harabin zastával funkciu ministra spravodlivosti v prvej vláde Roberta Fica. Verejnosť vtedy mala právo vedieť a byť informovaná, či člen kabinetu mal priateľský vzťah so zločincom.

    Minister v tom čase totiž tvrdil, že Sadikiho vôbec nepozná, že pozná iba „manželku dotyčného človeka, ktorý nikdy nebol právoplatne odsúdený“. Bola to lož, a to dvojnásobná.

    V osemdesiatych rokoch žil B. Sadiki neďaleko Popradu a Š. Harabin tam pôsobil ako sudca. Ako sudca musel vedieť, kto je B. Sadiki, lebo ten bol v rokoch 1979 až 1987 trikrát právoplatne odsúdený. V roku 1993 sa stal slávny, lebo konkurenčný gang sa ho pokúsil zavraždiť – jeho auto bolo zasiahnuté pätnástimi strelami.

  • 8.

    Nadja 06.10.2018, 19:54

    Ja sa bohužial k Harabínovi nemôžem vyjadrovať, bo som desne zaujatá... smejo.svg

    Pámbu s nami a zlé preč :)

    • 10.

      Edo 06.10.2018, 19:58

      @Nadja

      Ja som tiež zaujatý voči súdruhovi ministrovi i Mečiarovej vlády .


      Alternatíva podporuje Harabína a klame pri jeho obhajobe

      Harabin bol v politike, spolupracoval s Ficom. Bol nominantom na podpredsedu vlady Mečiarom. Márne sa teraz vyhovára, že nikdy v politike nebol.


      https://www.mojevideo.sk/video/2d4cd/alternativa_podporuje_harabina_a_klame_pri_jeho_obhajobe.html

  • 9.

    Edo 06.10.2018, 19:55

    Najvyšší súd: Harabín klamal a nemal by vykonávať verejnú funkciu!

    Mzdové listy, ktoré zverejnil Najvyšší súd Slovenskej republiky ukazujú jeho bývalého predsedu v negatívnom svetle.


    Podľa mzdových listov si Štefan Harabin za roky 2009 a 2010 v pozícii predsedu Najvyššie súdu vyplatil mimoriadne odmeny v celkovej výške 113.000 eur. Podľa vedenia súdu Harabin klamal a nemal by vykonávať žiadnu verejnú funkciu.

    NS v utorok (19.7.) informoval, že jeho predsedníčka Daniela Švecová vyzvala Harabina, aby vrátil odmeny, ktoré si vyplatil počas svojho druhého funkčného obdobia predsedu NS. Harabin v reakcii na to uviedol, že nešlo o odmeny, ale príplatok za agendu špeciálneho sudcu, ktorú mal na starosti. „Štefan Harabin klame a zavádza, pokiaľ tvrdí, že suma 113.000 eur predstavuje príplatok sudcovi, ktorý rozhoduje o opravných prostriedkoch, proti rozhodnutiam Špecializovaného trestného súdu,“ uviedlo dnes v tlačovej správe Oddelenie komunikácie s verejnosťou NS.


    https://www.dnes24.sk/najvyssi-sud-harabin-klamal-a-nemal-by-vykonavat-verejnu-funkciu-244898

  • 11.

    Igelit 06.10.2018, 20:03

    Tvoja politická príslušnosť je SaS Edo. Preto sú tvoje politické názory, aspoň u mňa nezaujímavé. 

    Budeš si vždy ohrievať svoju politickú polievočku, nehľadiac na pravdu. 

  • 12.

    Edo 06.10.2018, 20:09

    Moja politická príslušnosť nikdy voči žiadnej strane neexistovala lebo nikdy som v žiadnej strane nebol . Za akou stranou prídem ako komunálny politik taká mi podpíše kandidátku .

    Preto ma môže podporiť v komunálných volbách kľudne strana smer .

    Ty si sa nám zaláskoval do Mečiara potom do Fica a dnes miluješ Kotlebu lebo si sa v tejto strane mentálne našiel .


    Ty máš jedného koníčka čím horšie tým lepšie . Tým sa riadiš lebo nevieš riešiť X tvojich exekúcií .

    Preto ťa teší Brexit , odlučovanie katalanska a iné uplné bludy . Sám však nevieš či si ešte súdruh alebo už kompletný nacista .

    • 16.

      Igelit 06.10.2018, 20:13

      @Edo

      Ja som sa do nijakej strany, ani politika nezaláskoval. 

      Neuznávam zastupiteľskú demokraciu vôbec. Som za priamu demokraciu a ty si politickej príslušnosti SaS. 

      http://zastupitelstvo.egov.sk/sk/samosprava/osoba/12621/Eduard-Zakovic


      Ak ti je však úplne jedno, ktorá strana ti podpíše, tak je to s tebou ešte horšie. 

      • 18.

        Edo 06.10.2018, 20:49

        @Igelit

        Je mi to úplne jedno . Aspoň nemusím behať po ľuďoch aby so mňa urobili nezávislého kandidáta . Politickú príslušnosť som nikdy k žiadnej strane nemal . Ako starostu ma podporilo KDH a osobne mi ďakoval pán Čarnogurský. V minulých voľbách to nebola sas ale sas + sdkú . Pretože tieto dve strany fungovali spoločne nebolo. Takže keď budeš čítať pozorne dáš mi ďalšiu politickú príslušnosť . ROFL.svg

        Možno dáš politickú príslušnosť i môjmu kamarátovi Rišovi Rybníčkovi .


        Až budeš písať o veciach , ktorým vôbec nerozumieš napríklad :


        Smer podporí kandidatúru R. Rybníčka na primátora Trenčína


        Podporu kandidatúry Richarda Rybníčka na primátora Trenčína vyjadrilo už skôr sedem stredopravých strán. Rybníček tak má v Trenčíne podporu celého politického spektra.
        https://www3.teraz.sk/regiony/smer-podpora-kandidatura-rybnicek/97430-clanok.html?mostViewedArticlesInSectionTab=2


        Problém je , že o komunálnej politike nevieš vôbec ale vôbec nič ROFL.svg




  • 14.

    Edo 06.10.2018, 20:10

    Čiže zhrnuté . Harabin dno slovenskej justície .

    Predpokladám , že jeho koniec príde onedlho  s takým obrovským rachotom , že sa budeš čudovať Frede

    • 17.

      Igelit 06.10.2018, 20:15

      @Edo

      Iste, asi ako mala padnúť vláda.. ako Ficov koniec atď bla bla..... 

      Mňa nezaujímajú tí politici, nikto z nich, ani len Kotleba, akurát, že on má záujem zahájiť počiatky priamej demokracie. 

      Ale hnusí sa mi lož a zastanem sa aj diabla, ak bude proti nemu krivo svedčené... 

  • 19.

    Edo 06.10.2018, 20:53

    Žiadna priama demokracia na svete nikde nikdy neexistovala ani existovať nemôže.

    I ospevované švajčiarsko , ktoré má

    dvojkomorový Švajčiarsky parlament, Federálne zhromaždenie, je na rozdiel od Spolkovej rady hlavným nositeľom moci. Obe komory, Rada štátov a Národná rada, majú vo všetkých ohľadoch rovnakú silu, vrátane legislatívnych právomocí. Dvesto-členná Národná rada je volená sčasti pomerným systémom a sčasti väčšinovým na štyri roky. Od roku 1971 majú volebné právo aj ženy, na kantonálnej až od roku 1990. Na schválenie zákona je potrebný súhlas oboch komôr parlamentu.


    Ako by na Slovensku mohli v priamej demokracii rozhodovať bezmozgovia netuším . A už vôbec nie o čom by mali rozhodovať ROFL.svg

    • 22.

      Igelit 06.10.2018, 21:03

      @Edo

      Rozhodne existovala priama demokracia v starom Grécku a aj v skorších spoločenstvách. 

      Švajčiarsko má aspoň nástroje pre tvorenie zákonov občanmi a tiež môže zasahovať občan do rozhodnutí vlády. 




      • 23.

        Edo 06.10.2018, 21:23

        @Igelit

        Občan Švajčiarska nemôže zasahovať do rozhodnutia vlády to beriem že nevieš o čom píšeš .


        Ale nemôže ani zasahovať do dvojkomorového  Švajčiarskeho  parlamentu ani , Federálne zhromaždenie, je na rozdiel od Spolkovej rady hlavným nositeľom moci. Obe komory, Rada štátov a Národná rada, majú vo všetkých ohľadoch rovnakú silu, vrátane legislatívnych právomocí. Dvesto-členná Národná rada je volená sčasti pomerným systémom a sčasti väčšinovým na štyri roky.


        Ano

         Cez referendá môžu občania  pomocou iniciatív predkladať dodatky k federálnej ústave,


        To samozrejme môžeme i u nás .


        Ty starý grék

        • 25.

          Igelit 06.10.2018, 22:48

          @Edo

          Ale jasné, že môžu. Referendom, ktoré nemá kvórum. 

          Ako teraz napríklad iba 19 percent švajčiarov rozhodlo obmedziť prisťahovalectvo. 


          https://svet.sme.sk/c/7096655/svajciari-odhlasovali-stop-pristahovalcom.html

          • Zobraziť komentár

            28.

            Edo 07.10.2018, 07:34

            @Igelit

             


            Ako si tých scestných 19 % vyrátal ? Na sputniku či ???


            19 500 je19 % ?????????????  ROFL.svgROFL.svgROFL.svg  


            Takže referendá bez kôr je super ROFL.svg


            A nakoniec ako si žije švajčiarsko ako nečlenská krajina eu ?






             Až 70 percent z nich pochádza zo štátov EÚ, s ktorou má Bern voľný pohyb osôb.
                Každý rok príde do krajiny viac ako 80-tisíc prisťahovalcov.
                Vo Švajčiarsku žije 8 miliónov obyvateľov, 23 percent nemá švajčiarsky pas, čo je trikrát viac ako v Nemecku.








            • 29.

              Igelit 07.10.2018, 08:38

              @Edo

              To som si tipol bez výpočtu, poďme sa pozrieť na presné číslo. 

              Švajc má 8 400 000 obyvatelov. Z toho 1 400 000 hlasovalo v referende proti. Čo predstavuje 17,5 percenta. zmurk.svg

  • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

    • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

  • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

    • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

  • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

    • Komentár bol administrátorom stránky zmazaný.

  • 31.

    Igelit 07.10.2018, 09:36

    Voľby prezidenta vyzerajú stále zaujhímavejšie. 


    Focus

  • 32.

    Edo 07.10.2018, 13:31

    Uplna najlepšie je testovat ludi ,ktori nekandidujú ako lajčak a danko. To su super vysledky.až zaujimave

  • 33.

    majo 07.10.2018, 16:48

    Harabína vôbec nemusím, celkove ma štve u tých čo vytvorili právo, že za procesné chyby netrestajú tých čo ich spôsobia ale celú našu spoločnosť prepustením grázlov. Je vôbec možné nedopustiť sa niektorej procesnej chyby v tom komplikovanom práve a nie je to iba hra právnikov ? Chýba mi v tom absolútne nejaká zodpovednosť a o to by v práve malo ísť.

    • 37.

      Igelit 07.10.2018, 19:17

      @majo

      Majo, veď Harabin netvorí právo. On ho len používa. 

      Za chyby v zákonoch nemôže on a často o tom aj sám hovorí, že ten proces by nemusel skonciť tak, ak by bol zákon iný. Tie zákony tvoria politici, Harabin je sudca. Ale ľahko sa potom kopne do toho, kto prácu vykonáva...

      Nadávať na Harabina je asi také isté, ako dať murárovi hrudkovú omietku, nechať ho natiahnuť, a potom ho karhať za to, že sú tam hrudky. 

      • 38.

        majo 08.10.2018, 08:10

        @Igelit

        Ja som nikde nepísal o Harabinovi že tvorí právo. A v niektorých prípadoch čo poznám ho len nepoužíva ale zneužíva v zmysle- kto chce psa biť palicu si nájde. Zmysel práva je nájsť a potrestať páchateľa a nie sa hrať niekedy na tkz. procesné chyby. Mimochodom, Harabin bol aj minister a ako taký mal možnosť priamo navrhovať či ovplyvňovať právo. Inak ja som nepísal iba o Harabinovi, mne ostal v pamäti zafixovaný so sekerou v ruke ako sa dobíjal do jedného bytu, tak ja si takto žiadneho sudcu nepredstavujem.

  • 34.

    majo 07.10.2018, 17:04

    Inak včera som bol nechtiac na jednom mieste na Burčiak feste vo Velkých Kozmálovciach.......

  • 35.

    majo 07.10.2018, 17:10

    s Harabínom........

  • 39.

    majo 12.10.2018, 08:17

    Mimochodom, čakám na edove ospravedlnenie, lebo vo svojom úvodnom príspevku pomenoval Harabina všelijako a dopredu spochybnil ako senát ktorého bol členom rozhodne. A rozhodol, presne tak ako sudca špeciálneho súdu.....edko a teraz čo ?

  • 40.

    Edo 12.10.2018, 09:19

    Majo Harabin rozhodol ako rozhodol . Tak ako urobil stovky chýb poprepúšťal mafianov koketoval s narkobaronom Sadikim a verejne neraz klamal čo mu bolo X krát dokázené . Harabin je dno slovenskej justície stvorené Mečiarizmom .

  • 41.

    majo 12.10.2018, 11:59

    Neriešim Harabina, môj názor naňho som už vyjadril, toto je téma o tebe edo, o tom ako vopred niekoho podozrievaš že niečo urobí a ešte k tomu pridáš hrniec špiny ktorú si zozbieral. Je to o tvojej neobjektivite a kydaní na iných bez dôvodu a prezumpcie neviny......A nemáš ani gule  si priznať že si sa mýlil.spokojny.svg